Skip to content
Wstęp:          Konfiguracja:          Typografia:          Moduły:    
Start arrow Działania BRD arrow Przegląd Scenek Dramowych pn. Jestem bezpieczny

Warning: opendir(//images/stories/brd/dzialania_brd/2014/04-09 scenki dramowe/foto) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /mambots/content/plugin_jw_sig.php on line 46
Przegląd Scenek Dramowych pn. Jestem bezpieczny Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
09.04.2014.

     9 kwietnia 2014 r. w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Toruniu odbyła się XII edycja Międzyprzedszkolnego Przeglądu Scenek Dramowych pn. „Jestem bezpieczny”. Patronat honorowy nad imprezą objął Prezydent Miasta Torunia. Celem konkursu, w którym wzięły dzieci sześcioletnie, było zaprezentowanie zasad bezpiecznego zachowania się dzieci w domu i w najbliższym otoczeniu, w różnych codziennych sytuacjach, w tym również w ruchu drogowym.

   W przeglądzie wzięło udział 9 placówek z Torunia i powiatu toruńskiego. W przerwie między prezentacjami scenek dramowych odbywały się zabawy z udziałem dzieci i zaproszonych gości. Przedstawicie służb mundurowych Policji, Straży Miejskiej i Straży Pożarnej zaprezentowali dzieciom swoje umundurowanie. Przedszkola  oraz wszystkie dzieci uczestniczące w przeglądzie otrzymały atrakcyjne upominki ufundowane przez organizatorów imprezy, którymi byli: Przedszkole Miejskie nr 17 w Toruniu, Komenda Straży Miejskiej w Toruniu, Komenda Miejska Policji w Toruniu,  Fundacja „Zielony Liść”, Komenda Miejska PSP w Toruniu, Automobilklub Toruński, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Toruniu oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu. WORD w Toruniu ufundował nagrody dla przedszkoli w postaci odtwarzaczy CD i MP3.

Zapraszmy na fotorelację

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Gościmy