OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Znajdujesz się w: Start arrow Działania BRD
Działania BRD
Festyn Rodzinny Caritas pn. "Bądźmy razem" Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
11.06.2013.

   W dniu 8 czerwca 2013 r. przedstawiciele Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Toruniu wzięli udział w festynie rodzinnym organizowanym przez Caritas Diecezji Toruńskiej pn. „Bądźmy razem”. Dzieci mogły, m.in. spróbować swoich sił w jeździe rowerem po torze przeszkód oraz sprawdzić swoją wiedzę z zakresu znajomości przepisów ruchu drogowego. Żadne dziecko nie odeszło od stanowiska WORD z pustymi rękami. Podczas pięciu godzin kilkaset dzieci zostało obdarowanych opaską lub zawieszką odblaskową, a także innymi upominkami.

Czytaj całość
 
Konferencja MZD Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
07.06.2013.

   6 czerwca 2013 r. w MZD w Toruniu odbyła się konferencja pn. „Bezpieczeństwo ruchu drogowego w mieście”, której organizatorami byli: Miejski Zarząd Dróg w Toruniu, Komenda Miejska Policji w Toruniu, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu oraz Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy. Podczas konferencji omówiono statystyki policyjne w zakresie wypadków drogowych na terenie miasta, wymieniono najważniejsze inwestycje, zaprezentowano działania na rzecz bezpieczeństwa drogowego oraz zaprezentowano najnowsze rozwiązania brd.

Czytaj całość
 
Rodzinny festyn pn. "Rudak Dzieciom" Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
27.05.2013.

   26 maja br. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu wziął udział w rodzinnym festynie pn. „Rudak Dzieciom”, którego organizatorami byli Szkoła Podstawowa nr 17 w Toruniu, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Koło Rudak oraz Stowarzyszenie Rudak. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji, m.in. zabawy, konkursy, loteria fantowa, a także występy artystyczne. Przy naszym stanowisku każdy chętny mógł zmierzyć się z rowerowy torem przeszkód, rzucić piłką do kosza w alkogoglach, a także wziąć udział w konkursie z przepisów ruchu drogowego. Nikt nie odszedł od stanowiska bez upominków i słodkości.

 

Czytaj całość
 
Festyn z okazji Europejskiego Dnia Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
08.05.2013.

   6 maja 2013 r. w Europejskim Dniu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, na terenie Oddziału Terenowego Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Grudziądzu odbył się festyn  dla dzieci i młodzieży, którego hasłem przewodnim było „Bezpieczeństwo pieszych – niechronionych uczestników ruchu drogowego w miastach”. Organizatorami imprezy była Komenda Miejska Policji w Grudziądzu, WORD w Toruniu, Stowarzyszenie Bezpieczny Rejon Grudziądzki, PCK, Komenda Straży Miejskiej w Grudziądzu oraz Komenda Miejska PSP w Grudziądzu.

 

Czytaj całość
 
Posiedzenie Wojewódzkiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
29.04.2013.

   W dniu 26 kwietnia 2013 r.  w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Toruniu odbyło się posiedzenie Kujawsko-Pomorskiej Wojewódzkiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Uczestniczyli w nim przedstawiciele administracji rządowej, władz samorządowych województwa, powiatów i gmin, przedstawiciele zarządów drogowych i wojewódzkich ośrodków ruchu drogowego z terenu województwa.

 

Czytaj całość
 
XI Międzyprzedszkolny Przegląd Scenek Dramowych pn. Jestem bezpieczny Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
25.03.2013.

   W dniu 22 marca 2013 r. w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Toruniu odbyła się IX edycja Międzyprzedszkolnego Przeglądu Scenek Dramowych pn. „Jestem bezpieczny”. Patronat honorowy nad imprezą objął Prezydent Miasta Torunia. Celem konkursu, w którym wzięły dzieci pięcio i sześcioletnie, było zaprezentowanie zasad bezpiecznego zachowania się dzieci w domu i w najbliższym otoczeniu, w różnych codziennych sytuacjach, w tym również w ruchu drogowym.

 

Czytaj całość
 
Instruktor i Ośrodek Roku 2012 Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
30.01.2013.

   29 stycznia br. w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Toruniu odbyło się wręczenie nagród Dyrektora WORD „Instruktor Roku 2012” i „Ośrodek Roku 2012”. Nagrody przyznaje się za wyróżniające wyniki w przygotowaniu osób, które przystąpiły do egzaminu państwowego na prawo jazdy w WORD w Toruniu.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 50 - 56 z 135