OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Znajdujesz się w: Start arrow Działania BRD
Działania BRD
Szkolenie dla nauczycieli pn. Zachowanie na miejscu zdarzenia oraz postępowanie w urazach komun. Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
22.10.2013.

   19.10.2013 r. w Oddziale Terenowym WORD w Grudziądzu 29 nauczycieli wzięło udział w nieodpłatnym szkoleniu z udzielania pierwszej pomocy i z zachowania się na miejscu zdarzenia. Szkolenie połączone z warsztatami zorganizował dla nich WORD w Toruniu wspólnie z Centrum Szkolenia Ratownictwa i Fundacją „Świat Dzieciom” Oddział w Bydgoszczy. Każdy przeszkolony nauczyciel otrzymał stosowne zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

Czytaj całość
 
Zajęcia edukacyjne z cyklu "Bezpieczna droga z WORD Toruń Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
07.10.2013.

   W Centrum Edukacji Komunikacyjnej rozpoczęliśmy zajęcia edukacyjne z cyklu „Bezpieczna droga z WORD Toruń”.
We wrześniu odbyło się 12 spotkań, w których wzięło udział łącznie 333 dzieci. Były to dzieci z Przedszkola SŁONECZKO, Przedszkola Miejskiego nr 15, Szkoły Podstawowej nr 35, Przedszkola KANGUREK, Zespołu Szkół nr 2 w Grębocinie, oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej w Kowalewie Pomorskim i Przedszkola Miejskiego nr 12

Czytaj całość
 
Otwarcie drogi rowerowej Toruń  Unisław Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
30.09.2013.

   26 września 2013 r. nastąpiło oficjalne otwarcie drogi rowerowej Toruń – Unisław. Na dwóch końcach ścieżki rowerowej o godz. 14.00 przecięto wstęgi i chętni rowerzyści wyruszyli do Łubianki, by w Gminnym Parku Kultury w Łubiance wspólnie uczcić tak ważną dla naszego regionu, a trwającą ponad rok inwestycję. Przedstawiciele WORD w Toruniu również byli tam obecni i korzystając z okazji zaopatrywali rowerzystów w materiały odblaskowe (kamizelki, zawieszki i opaski).

Czytaj całość
 
Akcja Jestem widoczny, jestem bezpieczny Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
26.09.2013.

   W dniach 23 -27 września 2013 r. w siedzibie Caritas Diecezji Toruńskiej w Przysieku odbywa się kolejna edycja akcji pn. „Jestem widoczny jestem bezpieczny”. W ramach przedsięwzięcia, którego organizatorem jest toruńskie Caritas, przez cały tydzień przedstawiciele WORD w Toruniu, KMP w Toruniu, Straży Miejskiej i ratownicy medyczni z VI LO przeprowadzają dla uczniów z klas „0” i „1”  cykl zajęć z bezpiecznego poruszania się po drodze. Każde dziecko otrzymuje kamizelkę odblaskową. W ramach akcji Caritas planuje przekazać dzieciom w sumie 7 tysięcy kamizelek.

Czytaj całość
 
NEUCA dla zdrowia  Porusz Toruń Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
17.09.2013.

   14 września 2013 r. przedstawiciele WORD w Toruniu wzięli udział w akcji promującej aktywność fizyczną i zdrowy styl życia. W spacerze zarejestrowało się 2500 osób. Na mecie odbył się piknik wieńczący całość wydarzenia, podczas którego WORD Toruń przygotował dla uczestników upominki i atrakcje.
„Porusz Toruń” to impreza charytatywna. Za każdy przebyty kilometr na trasie, każdy uczestnik spaceru zarobił 2 zł, dla toruńskiej „fundacji na rzecz hematologii”.

Czytaj całość
 
Projekt edukacyjny pt. "Moja karta rowerowa" Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
19.06.2013.

   14 czerwca 2013 r. w Oddziale Terenowym WORD w Grudziądzu odbyło się uroczyste podsumowanie projektu edukacyjnego pt. „Moja karta rowerowa”, którego organizatorem była Straż Miejska w Grudziądzu przy współpracy z WORD w Toruniu. Akcja, która trwała od kwietnia do czerwca polegała na przeprowadzeniu egzaminu na kartę rowerową w 12 grudziądzkich szkołach podstawowych. Do projektu przystąpiło w sumie 723 dzieci, z czego 460 uzyskało kartę rowerową.

Czytaj całość
 
Policjant Ruchu Drogowego 2013 Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
17.06.2013.

   W dniach 11-12 czerwca 2013 r. odbyły się eliminacje wojewódzkie Ogólnopolskiego Konkursu „Policjant Ruchu Drogowego 2013”, zorganizowane przez Komendę Wojewódzką Policji w Bydgoszczy. Do konkursu włączył się Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu, fundując nagrodę dla zwycięzcy konkursu, którym został mł. asp. Kamil Kempiński z Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy. Finał ogólnopolski odbędzie się w dniach 17-20 września 2013 r. w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 43 - 49 z 135