Skip to content
Wstęp:          Konfiguracja:          Typografia:          Moduły:    
Start arrow Działania BRD
Działania BRD
Bezpieczeństwo z Mikołajem Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
19.01.2009.

   19 stycznia we Włocławku odbyła się impreza "Bezpieczeństwo z Mikołajem" skierowana do dzieci ze Szkół Podstawowych z terenu Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Organizatorami tego spotkania była Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy, Komenda Miejska Policji we Włocławku i CARITAS Diecezji Bydgoskiej, Toruńskiej oraz Włocławskiej.

 

 

Czytaj całość
 
Kampania bezpieczeństwa pn. 'Bezpieczny przejazd' Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
12.12.2008.

   Z  inicjatywy Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego, w dniu 13 listopada 2008 r. przywrócone zostało połączenie kolejowe na linii Bydgoszcz – Chełmża. W związku  z reaktywacją linii po ośmiu latach przerwy, Urząd Marszałkowski w Toruniu zorganizował kampanię bezpieczeństwa na przejazdach kolejowych pn. „Bezpieczny przejazd”.

Czytaj całość
 
Sprawozdanie o stanie bezpieczeństwa ruchu drogowego - 2009 r. Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
12.12.2008.

   W styczniu 2009 r. Sekretariat Rady przygotował roczne sprawozdanie o stanie bezpieczeństwa ruchu drogowego na terenie województwa kujawsko-pomorskiego oraz działaniach realizowanych w tym zakresie w 2008 r. Jest to sprawozdanie, które zgodnie z art. 140 j ust. 3 ustawy Prawo o ruchu drogowym, przewodniczący Wojewódzkiej Rady składa  przewodniczącemu Krajowej Rady corocznie do końca stycznia.

 

 

Czytaj całość
 
Konkurs na projekt odznaki sprawnościowej pn. 'Znam i przestrzegam zasady ruchu drogowego' Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
14.11.2008.

   W  dniu 14 listopada 2008 r. o godz. 12.00 w Centrum Edukacji Komunikacyjnej Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Toruniu odbyło się podsumowanie konkursu na projekt odznaki sprawnościowej pn. „Znam i przestrzegam zasady ruchu drogowego”. Organizatorami byli Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu oraz Delegatura Kuratorium Oświaty w Toruniu.

Czytaj całość
 
I Międzyszkolny Konkurs pn. 'Bezpiecznie na rowerze' Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
06.10.2008.

   W  dniu 4 października 2008 r. w Centrum Edukacji Komunikacyjnej odbył się I Międzyszkolny Konkurs pn. „Bezpiecznie na rowerze”. Organizatorami konkursu byli: Szkoła Podstawowa nr 11, Straż Miejska w Toruniu, Fundacja „Zielony Liść” oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu. Konkurs skierowany był do uczniów klas trzecich szkół podstawowych i miał na celu propagowanie bezpiecznych zachowań rowerzystów w ruchu drogowym, a także przygotowanie trzecioklasistów do egzaminu na kartę rowerową.

Czytaj całość
 
Akcja 'Kamizelka dla pierwszaka' Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
30.09.2008.

   Ae wrześniu WORD w Toruniu włączył się w akcję „Kamizelka dla pierwszaka”. Akcja została zainicjowana przez Komendę Miejską Policji w Toruniu w roku 2007 i ponowiona w roku bieżącym. Celem akcji jest wyposażenie wszystkich uczniów klas pierwszych, ze wszystkich szkół funkcjonujących na terenie powiatu toruńskiego,  w kamizelki odblaskowe.

Czytaj całość
 
XII Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
31.05.2008.

   W  dniu 31.05.2008 r. w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Toruniu odbyły się eliminacje wojewódzkie XII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dla szkół ponadgimnazjalnych.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 21 22 23 24 25 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 162 - 168 z 172

Gościmy