Skip to content
Wstęp:          Konfiguracja:          Typografia:          Moduły:    
Start arrow Działania BRD
Działania BRD
Europejski Tydzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
15.10.2009.

   W dniach od 12 do 17 października trwał Europejski Tydzień BRD. W Word w Bydgoszczy tydzień ten przebiegał pod hasłem "Noszę odblaski - jestem widoczny - jestem bezpieczny ", zorganizowane akcje skierowane były głównie do niechronionych użytkowników dróg, czyli pieszych (przede wszystkim do dzieci) oraz rowerzystów.

Czytaj całość
 
Przedszkolaki znają znaki Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
15.09.2009.

   Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego we Włocławku wspólnie z Wydziałem Prewencji KMP we Włocławku od 15 września do 28 września br. przeprowadził cykl spotkań pt. ,,Przedszkolaki znają znaki”- to już kolejna akcja skierowana do przedszkolaków z Włocławka, mająca na celu poprawę bezpieczeństwa wśród najmłodszych uczestników ruchu drogowego.

Czytaj całość
 
Kampania prewencyjna 'Bezpieczne dziecko = spokojni rodzice' Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
10.09.2009.

   Caritas Diecezji Toruńskiej i Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy przy współpracy z Caritas Diecezji Bydgoskiej, Caritas Diecezji Włocławskiej oraz Wojewódzkimi Ośrodkami Ruchu Drogowego realizują kampanię prewencyjną pn. „Bezpieczne dziecko = spokojni rodzice”. Jej celem jest  poprawa bezpieczeństwa dzieci na drogach naszego regionu, poprzez dotarcie nie tylko do dzieci, ale również do ich rodziców.

Czytaj całość
 
Budujemy Miasteczka Ruchu Drogowego Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
15.08.2009.

   W roku 2009 K-PWRBRD pozytywnie zaopiniowała 3 projekty rozbudowy miasteczka ruchu drogowego, z trzech gmin naszego województwa, które zamierzały wziąć udział w ogólnopolskim konkursie zorganizowanym przez MSWiA pn. „Budujemy Miasteczka Ruchu Drogowego”

Czytaj całość
 
Statystyka wypadkowości i działania K-PWRBRD w I półroczu 2009 r. Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
10.08.2009.

   W sierpniu 2009 r. Sekretariat Rady przygotował i przekazał do Sekretariatu Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego informację statystyczną dotyczącą wypadków drogowych za I półrocze 2009 r. i za analogiczny okres roku 2008, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego oraz informację o najważniejszych działaniach podejmowanych przez Radę w I półroczu 2009 r.

Czytaj całość
 
Rowerowe Wakacje Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
17.06.2009.

   Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego we Włocławku wspólnie z Kujawskim Stowarzyszeniem PRO-KULTURA zorganizował w dniu 17 czerwca festyn ,,Rowerowe Wakacje” popularyzujące przepisy ruchu drogowego i zasady bezpiecznej jazdy rowerem.

Czytaj całość
 
Karta rowerowa i motorowerowa Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
01.06.2009.

   Zbliżają się wakacje, cieplejsze i pogodniejsze dni, a wraz z nimi do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Toruniu zgłasza się coraz więcej chętnych, chcących zdawać egzamin na kartę rowerową i motorowerową. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się egzamin na kartę motorowerową, co najprawdopodobniej ma związek z coraz większą popularnością skuterów, którymi mogą jeździć już 13-latkowie, pod warunkiem posiadania takiego dokumentu.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 21 22 23 24 25 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 148 - 154 z 172

Gościmy