Skip to content
Wstęp:          Konfiguracja:          Typografia:          Moduły:    
Start arrow Działania BRD
Działania BRD
WORD obdarował lipnowskich policjantów Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
03.11.2009.

   Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego we Włocławku w ramach działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego przekazał Wydziałowi Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Lipnie wyposażenie, które pomoże Policjantom w pracy.

Czytaj całość
 
Bezpieczny Pierwszak Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
29.10.2009.

   29 października w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego we Włocławku odbyła się uroczystość podsumowania i rozdania nagród V edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "Bezpieczny Pierwszak”. Jest to konkurs zorganizowany wspólnie przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego we Włocławku i Szkołę Podstawową nr 3 we Włocławku przy udziale Komendy Miejskiej Policji we Włocławku, Straży Miejskiej, Wydawnictwu MAC Edukacja, firmy Wątarski oraz firmy Busch Polska.

Czytaj całość
 
Sala do wychowania komunikacyjnego w Kruszynie Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
23.10.2009.

   Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bydgoszczy kompleksowo wyposażył Szkołę Podstawową w Kruszynie w materiały dydaktyczne umożliwiające profesjonalne prowadzenie zajęć z zakresu wychowania komunikacyjnego. Uroczyste otwarcie sali odbyło się w dniu 23 października.

Czytaj całość
 
IV Międzyszkolny Konkurs Komunikacyjny Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
22.10.2009.

   W dniu 22 października w Szkole Podstawowej Nr 66 w Bydgoszczy odbył się IV Międzyszkolny Konkurs Komunikacyjny organizowany przez w/w szkołę. WORD w Bydgoszczy ufundował puchary i nagrody dla zwycięskich drużyn oraz oddelegował egzaminatora, który czuwał nad prawidłowym przebiegiem merytorycznym imprezy. Konkurs składał się z części teoretycznej „Jestem bezpiecznym uczestnikiem ruchu drogowego” oraz praktycznej „Sprawnie jeżdżę na rowerze”.

Czytaj całość
 
Projekt edukacyjno - plastyczny pn. "Kolorowa droga" Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
20.10.2009.

   Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu wspólnie z toruńską plastyczką p. Nataszą Piskorską zorganizował w III dekadzie października br. pierwszy cykl warsztatów  dla dzieci w ramach projektu edukacyjno-plastycznego pn. „Kolorowa droga”, mającego na celu poprawę bezpieczeństwa dzieci w ruchu drogowym.

Czytaj całość
 
Uroczystość przekazania pakietów metodyczno-dydaktycznych "Serce na start" Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
20.10.2009.

   W dniu 6 listopada 2009r . w Centrum Edukacji Komunikacyjnej Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Toruniu odbyła się uroczystość przekazania dyrektorom 11 wytypowanych szkół z Torunia i powiatu toruńskiego pakietów metodyczno-dydaktycznych dla nauczycieli do prowadzenia zajęć w zakresie udzielania pierwszej pomocy w sytuacjach zagrożenia życia, w ramach programu „SERCE NA START”. Materiały edukacyjne zostały ufundowane przez WORD w Toruniu.

Czytaj całość
 
Impreza komunikacyjna pn. Bądźmy bezpieczni na drodze Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
16.10.2009.

   W dniu 16 października br. w Szkole Podstawowej nr 5 w Toruniu odbyła się impreza komunikacyjna pn. „Bądźmy bezpieczni na drodze”, na którą zaproszeni zostali Dyrektor oraz Naczelnik Wydziału Edukacji Komunikacyjnej i BRD WORD w Toruniu. Podczas tego spotkania dzieci z klas 0 – III przygotowały program artystyczno – edukacyjny poświęcony bezpieczeństwu uczniów na drodze.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 21 22 23 24 25 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 141 - 147 z 172

Gościmy