Skip to content
Wstęp:          Konfiguracja:          Typografia:          Moduły:    
Start arrow Działania BRD
Działania BRD
Festyn motoryzacyjny WORD - Toruń 2010 Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
24.04.2010.

   W dniu 11 czerwca 2010 roku, na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Toruniu odbył się festyn motoryzacyjny pn. „Z nami bezpieczniej”, skierowany w szczególności do dzieci i młodzieży szkół podstawowych i gimnazjów. Dla uczestników festynu zorganizowano szereg zabaw i konkursów o tematyce motoryzacyjnej.

Czytaj całość
 
VIII Międzyprzedszkolny Przegląd Scenek Dramowych pn. Jestem bezpieczny Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
26.03.2010.

   W dniu 26 marca 2010 r. w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Toruniu odbyła się VIII edycja Międzyprzedszkolnego Przeglądu Scenek Dramowych pn. „Jestem bezpieczny”. Patronat honorowy nad imprezą objął Prezydent Miasta Torunia. Celem konkursu, w którym wzięły udział dzieci sześcioletnie, było zaprezentowanie zasad bezpiecznego zachowania się dzieci w domu i w najbliższym otoczeniu, w różnych codziennych sytuacjach, w tym również w ruchu drogowym.

Czytaj całość
 
III Gminny Konkurs pt. Jestem bezpieczny na drodze Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
24.03.2010.

   W dniu 24 marca 2010 r. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu gościł w Szkole Podstawowej im. Wincentego Dąbrowy w Miliszewach,  na  III Gminnym Konkursie pt. „Jestem bezpieczny na drodze”. W konkursie wzięli udział uczniowie z trzech szkół: Miliszewy, Ciechocin i Świętosław. Każdą szkołę reprezentowały 4 drużyny trzyosobowe: I drużyna – oddział przedszkolny, II drużyna – klasa 1, III drużyna – klasa 2, IV drużyna – klasa 3.

Czytaj całość
 
Akcja promocyjno - edukacyjna pt. Widoczna Gmina w Białych Błotach Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
04.03.2010.

   W dniu 4 marca 2010 r. w Szkole Podstawowej w Białych Błotach odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie w ramach akcji promocyjno-edukacyjnej pn. „Widoczna Gmina”, zorganizowanej przez Wojewodę Kujawsko-Pomorskiego przy współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Bydgoszczy i Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego Toruniu.

Czytaj całość
 
Kurs dla nauczycieli Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
27.02.2010.

   W dniu 27 lutego br. o godz. 10.00 w siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Toruniu, przy ul. Polnej 109/111 odbył się kurs dla nauczycieli ze szkół Torunia i powiatu toruńskiego pn. „Zachowanie na miejscu zdarzenia oraz postępowanie w urazach komunikacyjnych”. Kurs jest programem pilotażowym dedykowanym nauczycielom szkół podstawowych i gimnazjów województwa kujawsko-pomorskiego. Jest to pierwsza tego typu inicjatywa w Polsce. Organizatorem kursu był Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu, we współpracy z Bydgoskim Oddziałem Fundacji „Świat Dzieciom” i Centrum Szkolenia Ratownictwa BON-MED.

Czytaj całość
 
Konkurs plastyczny pt. "Bezpieczne ferie 2010" Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
21.01.2010.

   Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu wspólnie z Wydziałem Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu zorganizowali konkurs plastyczny pt. „Bezpieczne ferie 2010”. Do udziału w konkursie zostali zaproszeni uczestnicy półkolonii zimowych z dwóch szkół: Szkoły Podstawowej w Gronowie i z Zespołu Szkół nr 16 w Toruniu.

Czytaj całość
 
Akcja promocyjno-edukacyjna pt. "Widoczna Gmina" Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
20.01.2010.

   WORD w Toruniu wziął udział w akcji promocyjno-edukacyjnej pt. "Widoczna Gmina", której celem jest zwrócenie uwagi na potrzebę noszenia elementów odblaskowych zwłaszcza przez najmłodszych uczestników ruchu drogowego.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 134 - 140 z 172

Gościmy