Skip to content
Wstęp:          Konfiguracja:          Typografia:          Moduły:    
Start arrow Działania BRD
Działania BRD
Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
07.05.2012.
  W dniu 25 kwietnia 2012 r. na terenie „Piernikowego Miasteczka” odbyły się Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK. Startowało w nich 10 pięcioosobowych drużyn ze szkół ponadgimnazjlanych. Dla jednej ze zwycięskich drużyn Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Toruniu ufundował puchar i nagrody rzeczowe, które wręczył osobiście.
Czytaj całość
 
Posiedzenie wojewódzkiej rady BRD Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
24.04.2012.
  W dniu 20 kwietnia 2012 r. w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Toruniu odbyło się pierwsze w tym roku, posiedzenie Kujawsko-Pomorskiej Wojewódzkiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Uczestniczyli w nim przedstawiciele administracji rządowej, władz samorządowych województwa, powiatów i gmin, przedstawiciele zarządów drogowych oraz wojewódzkich ośrodków ruchu drogowego funkcjonujących na terenie naszego województwa.
Czytaj całość
 
Zajęcia dla grup półkolonijnych w CEK Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
23.02.2012.
  W dniach 20, 21 i 22 lutego br. Centrum Edukacji Komunikacyjnej gościło dzieci z półkolonii Ogniska Opiekuńczo-Wychowawczego przy Centrum Pielęgnacji  Caritas na Skarpie, a także klubów osiedlowych „Jantar” i „Zodiak”.
Uczestnicy spotkań mieli okazję poznawać i utrwalać w formie zabawy zasady ruchu drogowego.
Czytaj całość
 
Turniej sprawnościowej jazdy na rowerze Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
07.02.2012.
  W dniu 7 lutego 2012 r. policjanci z wydziałów ruchu drogowego KMP w Toruniu i KWP w Bydgoszczy zorganizowali we współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Toruniu turniej sprawnościowej jazdy na rowerze, w którym wzięły udział dzieci z Domu Dziecka nr 2 w Toruniu i uczniowie z klas III ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Toruniu.
Czytaj całość
 
Tydzień bezpieczeństwa ruchu drogowego Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
01.12.2011.
  Stosownie do wniosku partnerów społecznych KRBRD, Rada podjęła uchwałę w sprawie ustanowienia Tygodnia Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, który obchodzony będzie  w Polsce w dniach 5 – 11 grudnia 2011 roku.
Czytaj całość
 
Podsumowanie konkursu plastycznego "Bądź widoczny na drodze" Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
17.11.2011.
  W dniu 16 listopada 2011 r. w Centrum Edukacji Komunikacyjnej Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Toruniu odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego pt. „Bądź widoczny na drodze”. Konkurs został zorganizowany przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu i Delegaturę Kuratorium Oświaty w Toruniu. Celem konkursu było popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży zasad ruchu drogowego oraz propagowanie bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym.
Czytaj całość
 
Debatowali o bezpieczeństwie Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
25.10.2011.
  W dniu 21 października 2011 r. w Oddziale Terenowym Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Grudziądzu odbyło się drugie w tym roku posiedzenie Kujawsko-Pomorskiej Wojewódzkiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 120 - 126 z 172

Gościmy